You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Twój koszyk jest pusty!

XVAPE FOG Vaporizer

XVAPE Fog to 100-procentowy vaporizer konwekcyjny, który łatwo mieści się w dłoni. Wykonany z aluminium korpus zapewnia poczucie jakości i trwałości. Jednak najbardziej niesamowita część leży w jakości pary. Dobroć z twoich ziół jest ulatniana przez gorące powietrze z licznych maleńkich otworów na dnie bez bezpośredniego kontaktu. Dzięki ustnikowi wykonanemu z cyrkonu otrzymujesz bogaty i czysty smak pary. Dzięki podwójnej funkcjonalności zarówno dla aromatycznych mieszanek, jak i koncentratów, ta jednostka to wszystko, czego potrzebujesz, aby pozostać w chmurach!

Xvape Fog posiada komorę grzewczą wykonaną ze stali nierdzewnej oraz wymienną baterię.

Vaporizer obsługujemy za pomocą jednego przycisku, który umożliwia regulację temperatury oraz włączanie i wyłączanie urządzenia. The Fog oferuje pięć wstępnie ustawionych temperatur (180 ° C - 220 ° C / 356° F- 428 ° F). Każde ustawienie temperatury jest wyświetlane przez pięć zielonych lampek LED umieszczonych z boku urządzenia. Kiedy jedno światło miga, nagrzewa się do najniższej temperatury. Kiedy światło staje się mocne, osiąga tę temperaturę. Wyższe cztery temperatury działają w ten sam sposób.

Niższe trzy temperatury dostarczają więcej smaku, podczas gdy wyższe dwie temperatury zapewniają lepszą gęstość pary (a także dobre dla koncentratów do odparowywania).

Mocne akumulatory Samsung 18650 i hybrydowe ogrzewanie są w stanie podgrzać materiał wystarczająco szybko, aby uzyskać dobry efekt w ciągu 30 do 40 sekund.


Zestaw zawiera:

- XVAPE FOG

- Bateria 2600 mAh

- ubijak

- zestaw do czyszczenia

- pad na koncentraty

- kabel do ładowania

- instrukcja

469,00zł


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię