You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Twój koszyk jest pusty!

LINX GAIA Vaporizer - Steel

Linx Gaia jest pierwszorzędnym, luksusowym waporyzatorem od Linx Vapor. Połączenie ścieżki czystego powietrza, wysokiej jakości materiałów i unikalnego procesu izolacji zapewni najczystszy, najsmaczniejszy smak.

Każdy, kto go trzymał, zauważy, że ten vaporizer jest wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły i jakość. Gaia ma  elegancki design i jest przyjemny w dotyku dzięki szczotkowanej metalowej obudowie. Chociaż Gaia jest tak mała, że mieści się w dłoni, wciąż posiada dużą ilość dodatkowych elementów, takich jak magnetyczna nasadka ustnika, narzędzie do ubijania ukryte u dołu i mały ekran OLED, który wyświetla ustawienia temperatury i stan baterii.

Gaia jest zaprojektowana dla czystego doświadczenia vapingu. Komora jest w całości wykonana z kwarcu. Twoja para będzie prowadzona przez ustnik ze szkła sygnaturowego. Dotyka tylko materiałów premium i nie zbliży się do części elektronicznych urządzenia, które mogłyby zakłócać smak. W połączeniu z równomiernym ogrzewaniem dzięki doskonałemu hybrydowemu systemowi ogrzewania, ten vaporizer zapewni najlepszą możliwą smakową parę.

Linx Gaia nagrzewa się w ciągu dwudziestu sekund i ma zakres temperatur od 93 ° C do 220 ° C. Po pełnym naładowaniu baterii, która zajmuje od trzech do czterech godzin, można korzystać z niego przez dwie godziny. Dzieki ładowaniu USB umożliwia korzystanie z urządzenia podczas jego ładowania.

Specyfikacje Linx Gaia

    Akumulator litowo-jonowy 2200 mAh (akumulator)
    Wszystkie kwarcowe komory grzewcze
    Wymiar: 50 mm x 24 mm x 80 mm
    Waga: 146g
    Napięcie: 5V

W zestawie:

Linx Gaia
Magnetyczna nasadka ustnika
Narzędzie stalowe
Szczoteczka do czyszczenia
Ładowarka 2 w 1 Lightning i Micro USB

Realizacja 5-7 dni roboczych.


599,00zł


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię