You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Twój koszyk jest pusty!

FIREFLY 2 Vaporizer - Jet Black (all black)

Twórcy cieszącego się dużym uznaniem oryginalnego Firefly spędzili rok zbierając opinie użytkowników i ciężko pracowali, aby uwzględnić je w swoim następcy.

Firefly 2 jest o 33% mniejszy i 55% lżejszy od poprzednika. Zastosowanie szkła (borokrzemianowego), obudowy ze stopu magnezu i pokrywy magnetycznej powoduje wrażenie wysokiej jakości i elegancji, co sprawia, że ??korzystanie z niego jest przyjemnością. Para produkowana przez Firefly 2 nie ma sobie równych, bez względu na to, czy używasz ziół, czy koncentratów.

Integracja aplikacji Bluetooth i smartfonów oferuje elastyczność w postaci różnych profili temperatur do wyboru. Całkowicie przeprojektowany rdzeń cieplny nagrzewa się do 204 ° C w zaledwie 3 sekundy. To sprawia, że ??Firefly 2 jest jednym z najszybszybciej rozgrzewających się vaporizerów dostepnych na rynku.

Firefly 2 pozwala użytkownikowi kontrolować temperaturę poprzez aktywację czujników dotykowych. Szeroki zakres temperatur obejmuje zakres od temperatury pokojowej do 204 ° C, wszystko w jednej inhalacji. Rezultatem jest niesamowity smak i czysta para.

Aplikacja na smartfona do ustawiania temperatury

Opcjonalna bezpłatna aplikacja smartfon Firefly pozwala wybrać jedną z sześciu żądanych temperatur:

    Niska - 171 ° C
    Średni - niski - 182 ° C
    Średnia - 193 ° C
    Średnia wysoka - 204 ° C
    Wysoka - 215 ° C
    Koncentraty - 260 ° C

Aktywacja czujnika dotykowego można dostosować za pomocą aplikacji. Wyświetla również bieżący poziom naładowania baterii.

Boczne czujniki dotykowe

Dwa czujniki dotykowe umieszczone po bokach upraszczają użytkowanie i zapobiegną przypadkowemu nagrzewaniu się Firefly 2. Po dotknięciu przycisków (jednocześnie) komora grzewcza zaczyna świecić.

Szybkie ładowanie baterii

Firefly 2 ładuje się przez bezproblemową stację ładującą. Ta stacja dokująca jest zgodna z USB 3.0 i łączy się z dowolną ładowarką telefonu komórkowego lub tabletu. Bateria zapewnia od 40 do 80 sesji, w zależności od zastosowania. Dodatkowa bateria jest w zestawie.

Zestaw zawiera:

    Firefly 2
    Zestaw do czyszczenia
    Pad do koncentratów
    Dodatkowa bateria (2 w sumie)
    Kabel USB
    Stacja dokująca

Realizacja 5-7 dni roboczych.


1499,00zł


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię