You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Twój koszyk jest pusty!

LINX EDENElegancki i prosty, Linx Eden to potężny i prawdziwy waporyzator konwekcyjny dla osób dbających o zdrowie. Unikalna konstrukcja ogrzewania konwekcyjnego tworzy doskonałe środowisko dla równomiernej cyrkulacji zawartości komory, zapewniając wyraźną w smaku gęstą parę. Eden wykorzystuje połączenie ceramicznej komory wyłożonej szkłem kwarcowym. Ten duży atomizer kwarcowy ma ścieżkę pary wolną od szkodliwych toksyn lub tworzyw sztucznych, zapewniając wyjątkowy smak i tylko najwyższej jakości opary.

 

Eden jest zaprogramowany z czterema zmiennymi ustawieniami temperatury, które są osiągane w zaledwie 30 sekund. Dzięki dołączonym płytkom lawowym ze stali nierdzewnej, możemy również korzystać z ekstraktów. Brak syntetycznej izolacji oznacza, że ​​Eden może się trochę rozgrzać, co stanowi drobny kompromis dla czystej, dobrej jakości pary. Eden zawiera stylową, wymienną osłonę termiczną.


Specyfikacje Linx Eden:

Temperatury:

Niebieski: 182 ℃
Zielony: 193 ℃
Żółty: 204 ℃
Czerwony: 220 ℃


100% izolacja powietrzna oznacza, że ​​ścieżka pary nie zawiera materiałów syntetycznych

Zawiera silikonową osłonę termiczną

Płytki lawowe w zestawie do koncentratu

Cztery zmienne ustawienia temperatury

Komora w całości z kwarcu

100% ogrzewanie konwekcyjne


W zestawie

- 2 szklane ustniki

- obudowa termiczna

- szczoteczka do czyszczenia

- kabel USB

- Magnetyczna osłona na ustnik

- 3 płytki lawowe


Kolor Czarny.
379,00złLinx Eden


Czekałeś na niedrogi vaporizer konwekcyjny z prawdziwego zdarzenia ?


 Firma Linx w taki oto sposób piszę o swoim nowym produkcie na stronie internetowej.


„ Linx Eden to najlepszy waporyzator konwekcyjny na rynku za mniej niż 100 $”.


Ale czy fatycznie tak jest ?


Zapraszam do recenzji Vaporizera Linx Eden.


Najpierw przypomnijmy sobie  jak działa ogrzewanie konwekcyjne i czym różni się od modelu kondukcyjnego.


Zacznijmy od tego że  ogrzewanie konwekcyjne jest znacznie bardziej skomplikowanym układem ponieważ  susz nie ma bezpośredniego kontaktu z komorą grzewczą  jak jest w modelu kondukcyjnym.  Zioła znajdują się w oddzielnej komorze, natomiast ciepło przekazywane jest za pomocą specjalnie stworzonego systemu wentylacyjnego lub ruchomych części ogrzewając tym samym nasze zioła ciepłym powietrzem .


Zalety takiego ogrzewania to min.:


1.   Delikatna i smaczna para, wydobywająca jedynie smak, aromat i oczywiście substancje aktywne.


2. Lepszą wydajność, jeśli chodzi o podgrzewane zioła.


3. Praktycznie niemożliwe jest przepalić susz.


Ze względu na skomplikowanie układu grzewczego ogrzewanie konwekcyjne jeszcze niedawno było montowane jedynie w urządzeniach stacjonarnych, dziś można je spotkać również w bardzo drogich vaporizerach marki premium jak Fire Fly 2 lub Arrizer Air 2 których cena przekracza 700 zł. 


Zobaczmy więc co prezentuje sobą Linx Eden, prawdopodobnie najtańszy vaporizer konwekcyjny na rynku.


Wykonanie:


Musicie wiedzieć że producent reklamuje swój produkt jako całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Produkt jest pozbawiony wszelkich klei, plastików oraz innych tworzyw sztucznych mogących emitować zapach lub parę i dostawać się w ten sposób do płuc.


Po wyciągnięciu urządzenia z pudełka od razu widzimy że produkt wykonany jest  solidnie z zachowaniem najwyższej staranności o szczegóły, można nawet odnieść wrażenie ze trzymamy w ręku produkt klasy premium.


Obudowa oraz wszystkie jej części  wykonane są z stopu alluminium  (przynajmniej tak mi się wydaje). Ustnik szklany uzbrojony w wymienne sitko nie pozwalające wydostać się naszym ziołom.  Odkręcając ustnik od budowy zobaczymy kwarcową komorę na susz oraz ceramiczny układ grzewczy.


Akcesoria:


W standardzie dostaniemy:


1 x pokrowiec termiczny,


3 x szklane ustniki,  


4 x filtry


1 x magnetyczna nasadka


1 x szczoteczka do czyszczenia


1 x kabel USB


3 x silikonowe nasadki na ustnik


3 x płytki lawowe do koncetratów


Można być zadowolonym z elementów wyposażenia, dostarcza on wiele wymiennych części wyzwalając nas od dodatkowych wydatków.


Obsługa,


waporyzatora ogranicza się do wciskania jednego przycisku. Kiedy chcemy go włączyć lub wyłączyć wciskamy przycisk pięć razy, gdy chcemy zmienić temperaturę trzy razy. Temperaturę można zmieniać jedynie  do przodu, ale nie jest to uciążliwe.


Do wyboru mamy 4 temperatury, każda z nich posiada inny kolor.


Blue: 182
Green: 193
Yellow: 204
Red: 220


Wygląd:


Waporyzator przypomina wyglądem popularne e-papierosy, dobrze leży w dłoni i nie jest kłopotliwy w transporcie.


Użytkowanie:


(Przed pierwszym użyciem urządzenia należy ustawić go na najwyższą temperaturę i pozostawić do czasu aż się wyłączy proces ten powtórzyć)


Gdy urządzenie nagrzewa się miga pojedyncza dioda która rozpala się od pierwszej do ostatniej, kiedy już się nagrzeje zapalą się wszystkie diody dodatkowo urządzenie uruchomi wibracje informując nas w ten sposób o tym że już możemy rozpoczynać inhalację.  Świecące diody informują nas również o stanie baterii.


Ustnik potrafi się mocno nagrzać dobrą praktyką jest więc korzystanie z silikonowej nakładki zwłaszcza gdy ustawimy najwyższą temperaturę. Dotyczy to ogólnie całego urządzenia, nagrzewa się ono dosyć szybko i mocno rozwiązaniem jest silikonowa osłona termiczna dostarczona do urządzenia.


Po rozgrzaniu się urządzenia i pierwszej inhalacji musimy dać mu parę sekund aż znów susz się nagrzeje co możemy traktować jako wadę.


Para:


Linx Eden produkuje naprawdę dobrej jakości parę, lekką wyrazistą i smaczną jednocześnie. Zdecydowanie widać wpływ działania ogrzewania konwekcyjnego.  Smakiem pary zdecydowanie przewyższa inne urządzenia w tej kategorii cenowej, jest ona inna niż w przypadku urządzeń kondukcyjnych lub hybrydowych. Wyróżnia ją lekkość, smak i zadziorny charakter. Nie jest gorąca przez co nie wysusza jamy ustnej.


Wydajność:


Przy wypełnieniu komory na 3/4, starczy nam na ok 8-10 inhalacji. Susz w przypadku tego vaporizera powinien być średnio zmielony.


Bateria 2500 mAH. Wystarcza na 4-5 sesji, waporyzator ładuje się ok 2-3 godziny.


Gwarancja 12 miesięcy.


Podsumowując nowy model vaporizera firmy Linx to marketingowy strzał w dziesiątkę. Zdecydowanie zasługuje na tytuł z reklamy gdyż póki co jest jedynym waporyzatorem w tej kategorii cenowej posiadającym w pełni działający samodzielny  konwekcyjny układ grzewczy, nie zmienia to faktu że jest to dobrej jakości produkt z którego będą zadowoleni zarówno początkujący jak i średniozaawansowani użytkownicy. Jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi potrzebujących higienicznego rozwiązania oraz tych co cenią sobie smak i jakość.


 


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię