You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Twój koszyk jest pusty!

Młynek Homegrown CaliCrusher - 4 częściowy

Propozycja Cali Crusher adresowana jest do tych, którzy cenią profesjonalizm, wytrzymałość i jakość pracy najwyższego stopnia.

Wytrzymałość i solidność
Młynek do suszu Cali Crusher wykonany został z wyjątkowo wytrzymałego aluminium 6061-T6. Jest to materiał, który wykorzystywany jest w przemyśle lotniczym. Obudowa jest zatem solidna, żywotna i praktycznie nie do uszkodzenia. Równie wytrzymałe są zęby służące do rozdrabniania. Producent objął je dożywotnią gwarancją. Sprawia to, że ten młynek jest urządzeniem, które można używać praktycznie do końca życia.  

Czterowarstwowa budowa
Zaletą młynka Cali Crusher jest jego czterowarstwowa konstrukcja. Umożliwia ona nie tylko bardzo dokładne mielenie, ale także odseparowanie drobno zmielonego suszu, od zbędnych pyłków zabijających aromat. Rozdrabniany susz z pierwszej komory spada na sitko, nie zaś bezpośrednio do najniższej komory. Sitko oddziela pyłki od suszu i przekazuje je do niższej warstwy, którą stanowi separator pyłku. Na sitku zostaje jedynie pożądany susz.

Skuteczność i wygoda
Ten młynek do suszu, dzięki solidnym zębom o promieniowym charakterze i możliwości podwójnego mielenia, zapewnia naprawdę wysoki stopień rozdrabniania. Używanie urządzenia jest wygodne i przyjemne. Młynek został wyposażony w magnesy neodymowe, które wyróżnia mocne trzymanie. Zapobiega to otwarciu się młynka podczas rozdrabniania i utracie suszu.

Produkcja: USA


340,00zł


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię

Produkty Powiązane

Dobrej jakości młynek wyprodukowany firmowany przez kultowy film Cheech & Chong's.Młynek przez nas testowany, mieli susz bardzo drobno, idealny do waporyzacji...
95,00zł
Kieszonkowy młynek o małych gabarytach.Rozmiar: 4,6 cm x 5,7 cmKolor: Niebieski..
120,00zł
Młynek Santa Cruz Shredder jest bardzo twardym, niezwykle wydajnym i zaskakująco łatwym w użyciu rozdrabniaczem o rewolucyjnym wyglądzie i niezrównanej wydajności i jakości wykonania.Specjalnie opracowana technologia sprawia że noże tnące nie pękają i posiadają dożywotnią gwarancjęMłynek  Santa Cruz Shredder wykorzystuje T304 Micronic Precision Tkane, s..
240,00zł